Gegevens van de hond
Ace Chasse au bon Vent (reu)
Duitse Staande Hond (korthaar)
16-04-2014
5281140000575920
NHSB 2962255
G. Mulders-Ververs
Guus du Pied du Mont
Elanora du Pied du Mont
Behaalde resultaten
►  veldwedstrijd Zeeuws Vlaanderen op 12-10-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC ABC Trofee Pieter Rooijakkers 11 gpt
►  veldwedstrijd De Heen op 9-10-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 10 el
►  veldwedstrijd Ferwert op 5-10-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 14 1ZG
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 3-10-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 20 1U
►  veldwedstrijd Sint- Annaland op 18-9-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I Najaarswedstrijd Continentaal I solo -1 NC
►  veldwedstrijd Middelharnis op 13-9-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 22 nc
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 7-9-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 23 nc
►  veldwedstrijd Oostburg op 6-9-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 17 2ZG
►  veldwedstrijd IJzendijke / Aardenburg op 20-4-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 19 gpt
►  veldwedstrijd Oostburg op 12-4-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 7 1UCACIT
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 6-4-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 13 gpt
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 30-3-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 11 nc
►  veldwedstrijd Evergem (BE) op 8-3-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 7 nc
►  veldwedstrijd Ospel en Budschop / Mejel op 6-3-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 7 gpt
►  veldwedstrijd Grathem op 23-2-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 11 nc
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 13-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC ABC Trofee Pieter Rooijakkers 17 nc
►  veldwedstrijd Tholen/Steenbergen op 10-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 2 gpt
►  veldwedstrijd Ferwert op 6-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 26 gpt
►  veldwedstrijd Wilhelminadorp op 26-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel -1 1UCACIT
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 22-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 11 3ZG
►  veldwedstrijd Middelharnis op 21-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 20 ret
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 15-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 16 1U
►  veldwedstrijd Oostburg op 14-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 16 1U
►  veldwedstrijd St Annaland op 25-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 1 gpt
►  veldwedstrijd IJzendijke/Aardenburg op 21-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 27 nc
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 20-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.BC Voorjaarsveldwedstrijd Continentaal I en II 10 gpt
►  veldwedstrijd Oostburg op 13-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 27 el
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 7-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 25 1UCACT
►  veldwedstrijd IJzendijke op 6-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 12 el
►  veldwedstrijd Aldekerk (DE) op 25-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 6 gpt
►  veldwedstrijd Tungelroy op 10-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 10 ret
►  veldwedstrijd Evergem (BE) op 8-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 1 nc
►  veldwedstrijd Ospel en Budschop / Meijel op 7-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 2 nc
►  veldwedstrijd Grathem op 24-2-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 16 gpt
►  veldwedstrijd Wilhelminadorp op 12-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC ABC Trofee Pieter Rooijakkers 9 gpt
►  veldwedstrijd Willemstad op 7-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 11 1zg
►  veldwedstrijd Tholen/Steenbergen op 6-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 3 gpt
►  veldwedstrijd Ferwert op 2-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 16 3G
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 30-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 24 1UCACT
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 23-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 20 gpt
►  veldwedstrijd Middelharnis op 22-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 11 gpt
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 16-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 12 gpt
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 15-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 20 nc
►  veldwedstrijd IJzendijke op 8-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 18 nc
►  veldwedstrijd IJzendijke/Aardenburg (CAC) op 22-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 3 nc
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 8-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 16 ret
►  veldwedstrijd Oostburg op 7-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 34 nc
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 1-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 16 gpt
►  veldwedstrijd Zuidzande op 31-3-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 16 el
►  veldwedstrijd Grathem op 14-3-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 18 nc
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 15-10-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 22 1U
►  veldwedstrijd Tholen/Steenbergen op 7-10-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 19 gpt
►  veldwedstrijd Ferwert op 1-10-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 19 nc
►  veldwedstrijd Eexterveen op 30-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 12 ret
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 24-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 20 1UCACT
►  veldwedstrijd Wilhelminadorp op 21-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel 13 1U
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 17-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 19 gpt
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 10-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 23 ret
►  veldwedstrijd Oostburg op 9-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 31 gpt
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 30-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 2 1U
►  veldwedstrijd Sint-Annaland op 23-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 9 2ZG
►  veldwedstrijd Middelharnis op 22-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden -1 2ZG
►  veldwedstrijd Zuidzande op 15-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 20
►  veldwedstrijd Sint Margriete op 13-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 7 1U
►  veldwedstrijd Oostburg op 8-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 34 1ZG
►  veldwedstrijd Beegden op 9-3-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 28 1U
►  veldwedstrijd Steenbergen (jeugd) op 9-10-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 35 2ZG
►  veldwedstrijd Roswinkel op 12-10-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 6
►  veldwedstrijd Oostburg op 10-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 36 1ZG
►  veldwedstrijd Zuidzande op 11-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 24 1ZG
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 5-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 9
►  veldwedstrijd IJzendijke op 4-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 24 2ZG
►  veldwedstrijd Dirksland op 25-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 3 EV
►  veldwedstrijd IJzendijke (jeugd) op 18-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 10
►  veldwedstrijd Steenbergen op 15-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 5
►  veldwedstrijd Oostburg op 10-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 26 1U
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 11-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 9 ZG
►  veldwedstrijd Zuidzande op 4-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 3
►  veldwedstrijd Beegden op 9-3-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 16