Gegevens van de hond
Seb van de Moerwegel (reu)
Epagneul Breton
21-05-2019
967000010153724
NHSB 3181856
Theo Misseghers
Baros de los Cascajos
Nala I de Casa Ato
Behaalde resultaten
►  veldwedstrijd Ijzendijke op 20-4-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 23 1U
►  veldwedstrijd St.Annaland op 17-4-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 13 gpt
►  veldwedstrijd St. Annaland op 27-3-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 1 gpt
►  veldwedstrijd Grathem op 17-3-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 3 gpt
►  veldwedstrijd St. Annaland op 16-3-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 13 gpt
►  veldwedstrijd Heikant ( Zeeuws Vlaanderen) op 15-3-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 7 el
►  veldwedstrijd Ospel op 13-3-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 4 gpt
►  veldwedstrijd Ospel op 6-3-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 13 nc
►  veldwedstrijd Tungelroy op 2-3-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 7 gpt
►  veldwedstrijd St. Annaland op 24-2-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 1 gpt
►  veldwedstrijd Grathem op 17-2-2024
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 6 el
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 12-10-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I Trofee Pieter Rooijakkers 15 gpt
►  veldwedstrijd Kloosterzande - Tommy‚Äôs Brasserie op 6-10-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 15 gpt
►  veldwedstrijd St, Annaland op 7-10-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 5 gpt
►  veldwedstrijd Zuidzande op 22-9-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel 10 gpt
►  veldwedstrijd Grathem op 25-9-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 1 gpt
►  veldwedstrijd Venlo op 24-9-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 4 1U
►  veldwedstrijd St. Annaland op 4-10-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 2 gpt
►  veldwedstrijd Wilhelminadorp op 23-9-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel 14 nc
►  veldwedstrijd Heikant ( Zeeuws Vlaanderen) op 21-9-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel -1 1UCACIT
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 16-9-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 4 nc
►  veldwedstrijd Middelharnis op 8-9-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 8 nc
►  veldwedstrijd Koewacht op 14-4-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 9 1U
►  veldwedstrijd Ijzendijke op 15-4-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 19 2U
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 12-4-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 7 gpt
►  veldwedstrijd Zuidzande op 30-3-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 13 1UCACIT
►  veldwedstrijd Tholen op 18-3-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 1 1U
►  veldwedstrijd Ospel op 8-3-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 21 gpt
►  veldwedstrijd Volkel op 4-3-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 6 gpt
►  veldwedstrijd Tungelroy op 25-2-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 11 1U
►  veldwedstrijd Grathem op 18-2-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 9 gpt
►  veldwedstrijd Zuidzande op 11-2-2023
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 1 1U
►  veldwedstrijd St. Jansteen - Trofee Pieter Rooijakkers op 13-10-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I Trofee Pieter Rooijakkers 1 2U
►  veldwedstrijd St Annaland op 8-10-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 9 gpt
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 7-10-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 14 1UCACT
►  veldwedstrijd St. Annaland op 5-10-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 8 1U
►  veldwedstrijd Venlo op 25-9-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 8 1UCACIT
►  veldwedstrijd Grathem op 26-9-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 1 1U
►  veldwedstrijd Zuidzande op 24-9-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel 5 gpt
►  veldwedstrijd Wilhelminadorp op 17-9-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel 5 el
►  veldwedstrijd Tholen op 15-9-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 10 gpt
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 10-9-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 6 1UCACT
►  veldwedstrijd Middelharnis op 9-9-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 9 gpt
►  veldwedstrijd Philippine op 14-4-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 15 1UCACT
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 13-4-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 16 1ZG
►  veldwedstrijd Oostburg op 8-4-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 4 nc
►  veldwedstrijd St. Annaland op 6-4-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 17 gpt
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 4-4-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 11 nc
►  veldwedstrijd St. Annaland op 2-4-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 2 ret
►  veldwedstrijd Heikant op 1-4-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 5 gpt
►  veldwedstrijd Zuidzande op 31-3-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 3 gpt
►  veldwedstrijd Tholen op 19-3-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 1 gpt
►  veldwedstrijd Grathem op 25-2-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 5 gpt
►  veldwedstrijd Tungelroy op 19-2-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 6 gpt
►  veldwedstrijd Volkel op 16-2-2022
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 5 gpt
►  veldwedstrijd St. Annaland - Trofee Pieter Rooijakkers op 13-10-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.ABC Trofee Pieter Rooijakkers 20 gpt
►  veldwedstrijd St.Annaland op 9-10-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 13 gpt
►  veldwedstrijd Grathem op 10-10-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel 4 nc
►  veldwedstrijd St. Annaland op 6-10-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 8 1UCACIT
►  veldwedstrijd Philippine op 30-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 17 gpt
►  veldwedstrijd Wilhelminadorp op 21-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel 5 1UCACIT
►  veldwedstrijd Philippine op 16-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel 9 nc
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 18-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 9 nc
►  veldwedstrijd Zuidzande op 17-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel 9 1UCACIT
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 11-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 6 gpt
►  veldwedstrijd Middelharnis op 10-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 14 1U
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 8-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 8 2ZG
►  veldwedstrijd Oostburg op 3-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 13 nc
►  veldwedstrijd De Heen op 10-10-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 9 ZG
►  veldwedstrijd Zuidzande op 26-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel 11 gpt
►  veldwedstrijd Tholen op 25-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 11 1U
►  veldwedstrijd De Heen op 23-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 21 gpt
►  veldwedstrijd Zuidzande op 18-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd najaar staande honden 2 nc
►  veldwedstrijd Kruiningen op 16-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 9 gpt
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje (jeugd) op 5-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 8 nc
►  veldwedstrijd Oostburg op 4-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 11 gpt
►  veldwedstrijd Dodewaard op 26-8-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I Basis Veldwerk Test 25 BVT