Gegevens van de hond
Perdix du Clos de Reve d'Or (reu)
Duitse Staande Hond (korthaar)
12-06-2016 (herkomst: BE)
967000009882069
NHSB Imp. BE 3060780
Gianni Fascella
Enzo du Clos de Morandes
Izzy vom Zauberelfen
Behaalde resultaten
►  veldwedstrijd De Heen op 9-10-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 15 gpt
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 3-10-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 14 nc
►  veldwedstrijd Sint- Annaland op 18-9-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I Najaarswedstrijd Continentaal I solo -1 GPT
►  veldwedstrijd Middelharnis op 13-9-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 13 gpt
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 7-9-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 14 po
►  Standaard Jachthonden proef Arnemuiden op 31-8-2019
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
65 991097809--C44XXXXXXnee
►  Standaard Jachthonden proef Haaften op 3-8-2019
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
45 981086607--C41XXXXXXnee
►  veldwedstrijd IJzendijke / Aardenburg op 20-4-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 18 gpt
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 6-4-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 9 gpt
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 30-3-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 16 el
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 13-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Trofee Pieter Rooijakkers 23 1ZG
►  veldwedstrijd Tholen/Steenbergen op 10-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 14
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 6-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 7 1U
►  veldwedstrijd Steenbergen op 29-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 19 1ZG
►  veldwedstrijd Dirksland op 22-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.A Jeugdwedstrijd najaar staande honden 8 1ZG
►  veldwedstrijd Oostburg op 14-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 31
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 8-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd najaar staande honden 19 3ZG
►  veldwedstrijd Kerkwerve op 1-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd najaar staande honden 10
►  veldwedstrijd Baarland op 20-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 1
►  veldwedstrijd Middelharnis op 27-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 8 1ZG
►  veldwedstrijd IJzendijke/Aardenburg (jeugd) op 21-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 26 2ZG
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje (jeugd) op 14-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 7 1U
►  veldwedstrijd Steenbergen op 11-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 6
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje (Jeugd) op 7-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 8 2ZG
►  veldwedstrijd Steenbergen op 26-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 7 2ZG
►  veldwedstrijd Ooltgensplaat op 7-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 10
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje (jeugd) op 30-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd najaar staande honden 6 x
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 23-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 6
►  veldwedstrijd Kerkwerve op 16-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd najaar staande honden 5 3G
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje (jeugd) op 15-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 2 3G
►  veldwedstrijd IJzendijke op 8-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 25
►  veldwedstrijd Andelst (Betuwe) op 26-8-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
ABC Basis Veldwerk Test 4 BVT
►  veldwedstrijd IJzendijke/Aardenburg (jeugd) op 22-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 24
►  veldwedstrijd Dirksland op 22-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 13
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje (jeugd) op 15-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 3
►  veldwedstrijd Steenbergen op 11-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 7
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 8-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 2