Gegevens van de hond
Rebel blend Hairy Prince Green Butt (Noxx) (reu)
Labrador Retriever
05-08-2017
528140000695445
NHSB 3092231
R. Ebhel
Beileys Aguzannis of Fendawood
Lesser burdock drakeslady
Behaalde resultaten
►  orweja working test Borculo op 23-4-2022
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 70 122014181211Open7611
►  orweja working test Dongen op 10-4-2022
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 9 19131614177eOpen797
►  orweja working test Zeeland (NB) op 19-2-2022
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 58 -0121518Geen0
►  orweja working test OWT finale - Doorwerth op 19-9-2021
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Open 5 1018180-Geen0
►  veldwedstrijd Zuid Holland 2 (CACT5) op 15-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 2 nc
►  veldwedstrijd Zuid Holland (NRC CACT4) op 1-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 7 nc
►  veldwedstrijd Hank (NLV CACT1) op 20-8-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 1 G
►  orweja working test Oudewater op 7-8-2021
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 52 1518171517Open822
►  veldwedstrijd Oost Gelderland (NRC CACT1) op 2-8-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 1 nc
►  veldwedstrijd Zeeuws Vlaanderen (NRC CACIT1) op 3-8-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT III Apporteerwedstrijd 3 el
►  veldwedstrijd LKN CACT2 Ospel op 26-7-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 7 ZG
►  veldwedstrijd Zeeuws Vlaanderen op 27-8-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT III Apporteerwedstrijd 2 nc
►  veldwedstrijd Zuid Holland op 11-8-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 5 2ZG
►  veldwedstrijd Ospel op 3-8-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 3 nc
►  veldwedstrijd Zuid Nederland op 30-7-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 9 nc
►  orweja working test Zeeland (NB) op 7-3-2020
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Novice III Orweja working test 25 1918181414Novice832
►  orweja working test Schijndel op 1-3-2020
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Novice III Orweja working test 27 2017191918Novice931
►  veldwedstrijd Ospel op 6-8-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Novice III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 2 nc
►  veldwedstrijd Koewacht op 18-7-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Novice III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 3 G
►  orweja working test OWT finale - Klundert op 15-6-2019
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Starters IIIA Orweja working test 29 1218171915Starters816
►  orweja working test Heerle op 6-4-2019
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Starters III Orweja working test 13 191712108Starters664
►  orweja working test Dongen op 24-3-2019
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Starters III Orweja working test 55 1818171917Starters892
►  orweja working test Dongen op 17-3-2019
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Starters III Orweja working test 4 1417181220Starters812
►  orweja working test Halfweg op 10-3-2019
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5plaatsingCertificaatpuntenPlaatsing
Starters III Orweja working test 4 2018141520Starters871