Gegevens van de hond
Gin from the Gundog farm (reu)
Labrador Retriever
18-05-2014
528140000572039
NHSB 2966372
L. Akkerman
Saxaphone Apache
Chelsea from the Gundog farm
Behaalde resultaten
►  veldwedstrijd Zuid Holland (Championship Retrievers) op 28-10-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT III Apporteerwedstrijd 6 2ZG
►  veldwedstrijd Vlissingen op 20-10-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 5 po
►  MAP proef Neede op 18-10-2021
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 14 10098-10094-7385A--392158550Labrador Retriever396
►  MAP proef Heerle De Bolusberg op 16-10-2021
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 11 085-100--095Geen--000Labrador Retriever--
►  MAP proef Rozendaal (Gld) op 9-10-2021
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 7 87100-10085-9090A--372180552Labrador Retriever1100
►  MAP proef Klundert op 2-10-2021
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 18 8590-8485-8085A--344165509Labrador Retriever788
►  MAP proef Oostvoorne op 25-9-2021
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 64 9579-97100-55100A--371155526Labrador Retriever1082
►  MAP proef Vessem op 20-9-2021
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 24 950-9591-95100Geen--01950Labrador Retriever--
►  orweja working test Dongen op 12-9-2021
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 1 151520200Geen0
►  orweja working test Schijndel op 28-8-2021
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 11 1420151620Open856
►  orweja working test Hengelo GLD op 21-8-2021
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 5 111619170Geen0
►  veldwedstrijd West Brabant (NRC CACT2) op 10-8-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 6 G
►  orweja working test Oudewater op 7-8-2021
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 55 1113191912Open745
►  veldwedstrijd Oost Gelderland (NRC CACT1) op 2-8-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 10 G
►  veldwedstrijd LKN CACT2 Ospel op 26-7-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 4 2Ures. CACT
►  orweja working test Putten op 17-7-2021
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 61 01991016Geen0
►  orweja working test Klundert op 19-6-2021
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open 52 91614180Geen0
►  veldwedstrijd Hank op 18-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 13 nc
►  veldwedstrijd Zuid Nederland op 30-7-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 5 nc
►  veldwedstrijd Oost Gelderland op 27-7-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 8 ZG
►  veldwedstrijd Zuid Holland op 31-10-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT III Apporteerwedstrijd voor de voet 6 nc
►  MAP proef Heerle op 19-10-2019
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 18 9095-9590-9085A--370175545Labrador Retriever886
►  veldwedstrijd Vlissingen op 16-10-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd voor de voet 1 el
►  MAP proef Kruiningen op 7-10-2019
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 5 9095-8085-980Geen--35000Labrador Retriever--
►  MAP proef Almkerk op 28-9-2019
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 8 9595-86100-7977A--376156532Labrador Retriever1278
►  MAP proef Zeewolde op 24-8-2019
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 27 5560-10090-8283A--305165470Labrador Retriever1474
►  veldwedstrijd Koewacht op 14-8-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 3 nc
►  veldwedstrijd Zuid Holland op 9-8-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 3 nc
►  veldwedstrijd Ospel op 31-7-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 5 1ZG
►  orweja working test OWT finale - Klundert op 15-6-2019
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open IIIA Orweja working test 3 1416172016Open831
►  orweja working test Halfweg op 10-3-2019
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 50 1410131017Open643
►  orweja working test Zeeland (N.B.) op 16-2-2019
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 38 1217151617Open771
►  veldwedstrijd West Nederland op 24-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT III Apporteerwedstrijd voor de voet 7 nc
►  MAP proef Veghel op 13-10-2018
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 21 8090-8478-750Geen--33200Labrador Retriever--
►  MAP proef Hindersteyn op 22-9-2018
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 21 8090-9080-5583A--340138478Labrador Retriever984
►  veldwedstrijd Brabant / CAC NLV-4 op 14-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 5 nc
►  veldwedstrijd Zeeland/ CAC NRC 3 op 14-8-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 8 ZG
►  veldwedstrijd Zuid Holland / CAC NLV-1 op 20-7-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 12 ZG
►  veldwedstrijd Brabant/ CAC LKN 1 op 17-7-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth -1 nc
►  orweja working test De Bolusberg op 7-4-2018
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 64 1817141818Open852
►  orweja working test Halfweg op 17-3-2018
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 65 1817121412Open733
►  orweja working test Veghel op 10-3-2018
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 71 161871516Open7215
►  veldwedstrijd Midden Nederland op 16-2-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 5 1UCACT
►  veldwedstrijd Brabant op 28-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Novice III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 6 po
►  Standaard Jachthonden proef Heukelom op 12-8-2017
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
3 1010101010910979A507894
►  Standaard Jachthonden proef Valkenswaard op 5-8-2017
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
11 9101081088970B4772XXX
►  veldwedstrijd Zuid Nederland op 20-7-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Novice III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 4 rr
►  Standaard Jachthonden proef Putten op 15-7-2017
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
41 1010109999999A487593
►  orweja working test OWT finale - De Steeg op 24-6-2017
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Novice 26 1718101712Novice744
►  orweja working test Heerle op 8-4-2017
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Novice III 34 1712141420Novice776
►  orweja working test Spaarnwoude op 18-3-2017
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Novice III 37 1620141914Novice833
►  orweja working test Veghel op 11-3-2017
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Novice III 35 2015181818Novice891
►  Standaard Jachthonden proef St. OdiliĆ«nberg op 3-9-2016
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
60 10891081079--B4571XXX
►  Standaard Jachthonden proef Valkenswaard op 6-8-2016
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
30 101010999870-B4872XXX
►  veldwedstrijd Zeeland op 29-7-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Novice III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 4 ins
►  orweja working test OWT- finale Hengelo (Gld.) op 25-6-2016
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters III 39 1817161812Starters816
►  orweja working test Borculo op 30-4-2016
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters III 59 120111017Geen0
►  orweja working test Oudewater op 26-3-2016
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters 9 171113020Geen0
►  orweja working test Veghel op 12-3-2016
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters 57 2020101917Starters862