Gegevens van de hond
INT FTCH Rebel Blend Daddy Longlegs (Morris) (reu)
Labrador Retriever
05-08-2017
528140000696320
NHSB 3092232
R. Ehbel
INT FTCH Beileys Aguzannis of Fendawood
Lesser Burdock Drakeslady of Rebel Blend
Behaalde resultaten
►  orweja working test OWT finale - Doorwerth op 19-9-2021
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open 12 1116140-Geen0
►  Standaard Jachthonden proef Putten op 4-9-2021
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
76 10101010997997AA497490
►  veldwedstrijd Zuid Holland (NRC CACT4) op 1-9-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 12 ZG
►  orweja working test Schijndel op 28-8-2021
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 1 1420181818Open881
►  veldwedstrijd West Brabant (NRC CACT2) op 10-8-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 9 2Ures. CACT
►  veldwedstrijd Zeeuws Vlaanderen (NRC CACIT1) op 3-8-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT III Apporteerwedstrijd 11 1UCACIT
►  veldwedstrijd LKN CACT2 Ospel op 26-7-2021
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 12 1UCACT
►  veldwedstrijd Hank op 18-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 10 po
►  Standaard Jachthonden proef Sterkenburg op 22-8-2020
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
11 ------09--AgeenXXXXXXXXX
►  Standaard Jachthonden proef Putten op 17-8-2020
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
5 1010108969889AA477087
►  veldwedstrijd Ospel op 3-8-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 10 G
►  veldwedstrijd Ospel op 6-8-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Novice III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 3 2U
►  veldwedstrijd Achterhoek op 29-7-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 6 nc
►  veldwedstrijd Koewacht op 18-7-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Novice III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 8 nc
►  orweja working test OWT finale - Klundert op 15-6-2019
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters IIIA Orweja working test 41 1916171119Starters824
►  orweja working test Borculo op 13-4-2019
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters III Orweja working test 39 2019182020Starters971