Gegevens van de hond
L' Ami Bruno Du Marais De La Malvoisine (reu)
Epagneul Picard
20-06-2015 (herkomst: FR)
250269802677943
NHSB Imp. FR 3033904
William Brutelle
Henzo Du Marais De La Malvoisine
Guyness Du Marais De La Malvoisine
Behaalde resultaten
►  veldwedstrijd Dirksland (CACT) op 10-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 2 gpt
►  veldwedstrijd Haamstede op 3-9-2020
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 5 nc
►  Standaard Jachthonden proef Liempde op 15-8-2020
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
11 109101088810--BB4773XXX
►  veldwedstrijd Zeeuws Vlaanderen op 12-10-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC ABC Trofee Pieter Rooijakkers 18 nc
►  veldwedstrijd Abbenes op 4-10-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 2 el
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 25-9-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 1 1ZG
►  veldwedstrijd Steenbergen op 18-9-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 1 gpt
►  veldwedstrijd Dirksland op 10-9-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 2 gpt
►  veldwedstrijd Haamstede op 28-8-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 2 nc
►  Standaard Jachthonden proef Liempde op 17-8-2019
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
21 981088969--B4367XXX
►  veldwedstrijd Zuid Nederland op 8-8-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.BC Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth -1 xret
►  Standaard Jachthonden proef Heukelom op 10-8-2019
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
8 81091061000--C43XXXXXX
►  veldwedstrijd Steenbergen op 27-4-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Voorjaarswedstrijd Continentaal II solo 9 nc
►  veldwedstrijd Aardenburg op 22-4-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Voorjaarswedstrijd Continentaal II solo 4 gpt
►  veldwedstrijd Alphen op 21-3-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Voorjaarswedstrijd Continentaal II solo 5 nc
►  veldwedstrijd Hilvarenbeek op 2-3-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Voorjaarswedstrijd Continentaal II solo 12 el
►  veldwedstrijd Markelo op 9-3-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Voorjaarswedstrijd Continentaal II solo 6 gpt
►  veldwedstrijd Chaam op 1-3-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Voorjaarswedstrijd Continentaal II solo 8 nc
►  veldwedstrijd Middelharnis op 27-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 3 gpt
►  veldwedstrijd St Annaland op 20-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 6 gpt
►  veldwedstrijd Steenbergen op 12-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 12 el
►  veldwedstrijd Haamstede op 5-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 13
►  veldwedstrijd Dirksland op 31-8-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 1 nc
►  Standaard Jachthonden proef Heukelom op 11-8-2018
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
37 --06---disk--diskXXXXXXXXX
►  veldwedstrijd Aardenburg op 28-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Voorjaarswedstrijd Continentaal II solo 13 ret
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 20-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.BC Voorjaarsveldwedstrijd Continentaal I en II 6 gpt
►  veldwedstrijd Alphen op 22-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Voorjaarswedstrijd Continentaal II solo 6 el
►  veldwedstrijd Chaam op 2-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Voorjaarswedstrijd Continentaal II solo 6 nc
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 4-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 5 el
►  veldwedstrijd Steenbergen (CAC) op 20-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 10 gpt
►  veldwedstrijd Kruiningen op 19-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 9 nc
►  veldwedstrijd Reimerswaal op 15-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Novice I.BC Najaarswedstrijd Continentaal I solo 8 el
►  veldwedstrijd Dirksland op 31-8-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Novice I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 12 el
►  veldwedstrijd Haamstede op 30-8-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.C Najaarswedstrijd Continentaal II solo 7 el
►  Standaard Jachthonden proef Valkenswaard op 5-8-2017
Start NrabcdefghijklasseDiplomaCBA
23 67776--0--C33XXXXXX
►  veldwedstrijd Steenbergen op 27-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.C Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 6 1U
►  veldwedstrijd IJzendijke/Aardenburg (jeugd) op 22-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 4
►  veldwedstrijd Lithoijen op 15-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 1
►  veldwedstrijd Angeren op 12-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 7
►  veldwedstrijd Beegden op 13-3-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 13
►  veldwedstrijd Hilvarenbeek op 4-3-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.C Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 3
►  veldwedstrijd Steenbergen op 21-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.C Jeugdwedstrijd najaar staande honden 23
►  veldwedstrijd Lithoijen op 8-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd najaar staande honden 4
►  veldwedstrijd Steenbergen op 27-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.C Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 14
►  veldwedstrijd Sint-Annaland op 23-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 5 3G
►  veldwedstrijd IJzendijke/Aardenburg (jeugd) op 16-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 13 3ZG
►  veldwedstrijd Angeren op 13-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 2
►  veldwedstrijd Hulst op 8-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.C Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 3