Gegevens van de hond
Aaron Chasse au bon Vent (reu)
Duitse Staande Hond (korthaar)
16-04-2014
528140000576460
NHSB 2962256
G. Mulders-Ververs
Guus du pied du mont
Elanora du pied du mont
Behaalde resultaten
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 17-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 7 gpt
►  veldwedstrijd Tholen/Steenbergen op 10-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 17 1ZG
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 22-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 6 gpt
►  veldwedstrijd Middelharnis op 21-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 8 nc
►  veldwedstrijd Wilhelminadorp op 12-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC ABC Trofee Pieter Rooijakkers 10 gpt
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 11-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 11 gpt
►  veldwedstrijd Tholen/Steenbergen op 6-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 20 gpt
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 30-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 23 gpt
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 23-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 19 nc
►  veldwedstrijd Middelharnis op 22-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 17 gpt
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 16-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 11 nc
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 15-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 24 1ZG
►  veldwedstrijd IJzendijke op 8-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 23 gpt
►  veldwedstrijd IJzendijke/Aardenburg (CAC) op 22-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 21 2ZG
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 8-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 11 1ZG
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 1-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 18 gpt
►  veldwedstrijd Grathem op 14-3-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 23 gpt
►  veldwedstrijd Tungelroy op 11-3-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 8 gpt
►  veldwedstrijd Ospel en Budschop / Meijel op 8-3-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 17 gpt
►  veldwedstrijd Tholen/Steenbergen op 7-10-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 9 gpt
►  veldwedstrijd Cromstrijen op 29-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 4 nc
►  veldwedstrijd Ferwert op 1-10-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 7 ins
►  veldwedstrijd Eexterveen op 30-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 6 nc
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 24-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 7 gpt
►  veldwedstrijd Middelharnis op 23-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 23 nc
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 17-9-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 5 el
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 30-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 4 EV
►  veldwedstrijd Sint-Annaland op 23-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 11
►  veldwedstrijd Middelharnis op 22-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden -1 3ZG
►  veldwedstrijd Zuidzande op 15-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 10 1ZG
►  veldwedstrijd Angeren op 13-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 5 1ZG
►  veldwedstrijd Tholen op 9-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 15
►  veldwedstrijd Oostburg op 8-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 27 2ZG
►  veldwedstrijd Nieuwvliet (jeugd) op 2-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 6
►  veldwedstrijd Beegden op 9-3-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 26
►  veldwedstrijd Steenbergen (jeugd) op 9-10-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 17 2ZG
►  veldwedstrijd Cromstrijen op 7-10-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 10 1ZG
►  veldwedstrijd Ooltgensplaat op 3-10-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 4
►  veldwedstrijd Middelharnis op 19-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 7 1U
►  veldwedstrijd Steenbergen op 24-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 21 3ZG
►  veldwedstrijd Oostburg op 10-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 33
►  veldwedstrijd Zuidzande op 11-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 26 G
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 5-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 6
►  veldwedstrijd IJzendijke op 4-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 21 1ZG
►  Standaard Jachthonden proef Heukelom op 29-8-2015
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
66 107987989--B4167XXXja
►  Standaard Jachthonden proef Klundert op 17-8-2015
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
61 799981006--C42XXXXXXnee
►  Standaard Jachthonden proef Valkenswaard op 8-8-2015
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
69 71010108998--B4571XXXja
►  Standaard Jachthonden proef Haaksbergen op 27-7-2015
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
46 9999101009--C46XXXXXXnee
►  veldwedstrijd Dirksland op 25-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.AB Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 4 x
►  veldwedstrijd Middelharnis op 24-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 7 G
►  veldwedstrijd St. Annaland op 23-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 4
►  veldwedstrijd Steenbergen op 15-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 6
►  veldwedstrijd Oostburg op 10-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 28
►  veldwedstrijd Zuidzande op 4-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 4
►  veldwedstrijd Beegden op 9-3-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 23