Gegevens van de hond
ARKO (roepnaam ASTOR) (reu)
Duitse Staande Hond (langhaar)
23-09-2013
528140000557587
NHSB 2939471
J.G. LEUS
MAX V.H. HARTENDIEFJE
GERDA V.D. BRUINE HOEVE
Behaalde resultaten
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 17-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 3 mc
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 13-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC ABC Trofee Pieter Rooijakkers 2 nc
►  veldwedstrijd Tholen/Steenbergen op 10-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 15 nc
►  veldwedstrijd Ferwert op 6-10-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 23 el
►  veldwedstrijd Wilhelminadorp op 26-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I koppel -1 gpt
►  veldwedstrijd Middelharnis op 21-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 11 nc
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 15-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 22 el
►  veldwedstrijd Oostburg op 14-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 20 gpt
►  veldwedstrijd West Brabant op 27-8-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.BC Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 8 el
►  veldwedstrijd St Annaland op 25-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 6 ret
►  veldwedstrijd IJzendijke/Aardenburg op 21-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 21 nc
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 20-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.BC Voorjaarsveldwedstrijd Continentaal I en II 11 nc
►  veldwedstrijd Oostburg op 13-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 19 2ZG
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 7-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 22 el
►  veldwedstrijd IJzendijke op 6-4-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 20 el
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 31-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 6 el
►  veldwedstrijd Aldekerk (DE) op 25-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 3 nc
►  veldwedstrijd Tungelroy op 10-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 17 2U
►  veldwedstrijd Evergem (BE) op 8-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 6 1ZG
►  veldwedstrijd Ospel en Budschop / Meijel op 7-3-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 22 gpt
►  veldwedstrijd Grathem op 24-2-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 24 nc
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 11-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 10 el
►  veldwedstrijd Tholen/Steenbergen op 6-10-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 11 nc
►  veldwedstrijd Kloosterzande op 30-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 22 el
►  veldwedstrijd Middelharnis op 22-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 24 el
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 15-9-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo 23 2ZG
►  veldwedstrijd IJzendijke/Aardenburg (CAC) op 22-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 17 el
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 8-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 2 3G
►  veldwedstrijd Oostburg op 7-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 22 el
►  veldwedstrijd Nieuwvliet op 1-4-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 7 el
►  veldwedstrijd Zuidzande op 31-3-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 7 el
►  veldwedstrijd Ospel en Budschop / Meijel op 8-3-2017
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 14 nc
►  veldwedstrijd IJzendijke/Aardenburg (CACIT) op 16-4-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 23 gpt
►  veldwedstrijd IJzendijke op 25-3-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel 13 el
►  veldwedstrijd Ospel en Budschop/Meijel op 2-3-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 16 el
►  veldwedstrijd Steenbergen (jeugd) op 9-10-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 16 1ZG
►  veldwedstrijd Roswinkel op 12-10-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 17
►  veldwedstrijd Cromstrijen op 7-10-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 8
►  veldwedstrijd Middelharnis op 19-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 6 2ZG
►  veldwedstrijd Steenbergen op 24-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 4
►  veldwedstrijd Sint Annaland op 17-9-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 24
►  veldwedstrijd St. Annaland op 23-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 7
►  veldwedstrijd IJzendijke op 17-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 38 2U
►  veldwedstrijd IJzendijke (jeugd) op 18-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd ABC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 9
►  veldwedstrijd Steenbergen op 15-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 9
►  veldwedstrijd Tholen op 10-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.BC Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 5 1ZG
►  veldwedstrijd Waterlandkerkje op 11-4-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd voorjaar staande honden 13
►  veldwedstrijd Tholen/Steenbergen (jeugd) op 10-10-2014
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 15
►  veldwedstrijd Comstrijen op 11-10-2014
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 8
►  veldwedstrijd Middelharnis op 26-9-2014
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 6
►  veldwedstrijd Middelharnis op 19-9-2014
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 9
►  veldwedstrijd St Annaland op 11-9-2014
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Jeugd I.B Jeugdwedstrijd najaar staande honden 19 1ZG