Gegevens van de hond
Dual's Hope Lord Finley (reu)
Labrador Retriever
07-08-2012 (herkomst: BE)
981100002874008
NHSB Imp. BE 2918604
Ronny Michiels
Eastdale Harry
Dual's Hope I am Prune
Behaalde resultaten
►  veldwedstrijd Koewacht op 14-8-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 5 el
►  veldwedstrijd Zuid Holland op 9-8-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 14 nc
►  veldwedstrijd Burgervlotbrug op 6-8-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd 1 nc
►  veldwedstrijd Ospel op 31-7-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 9 nc
►  veldwedstrijd Woerden op 9-2-2019
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 7 nc
►  veldwedstrijd Anna-Paulowna / CAC NLV-5 op 28-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 6 3ZG
►  veldwedstrijd Brabant / CAC NLV-4 op 14-9-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 9 2ZG
►  veldwedstrijd Zeeland/ CAC NRC 3 op 14-8-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 12 3U
►  veldwedstrijd Burgervlotbrug CAC NLV-3 op 8-8-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 7 2G
►  veldwedstrijd Achterhoek / CAC NRC-5 op 1-8-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 1 3U
►  veldwedstrijd Zuid Holland / CAC NLV-1 op 20-7-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 11 nc
►  veldwedstrijd Brabant/ CAC LKN 1 op 17-7-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth -1 2Ures. CACT
►  veldwedstrijd West Nederland / CAC NRC 2 op 7-7-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 7 2U
►  orweja working test De Bolusberg op 7-4-2018
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 53 181402018Geen0
►  orweja working test Dongen op 25-3-2018
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 5 1817171420Open863
►  orweja working test Halfweg op 17-3-2018
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III Orweja working test 44 1220151819Open841
►  veldwedstrijd Midden Nederland op 16-2-2018
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op vogels die zijn aangewezen in een onth 6 nc
►  MAP proef Ommen op 20-10-2017
KlasseStart NrB1B2B3B4B5B6A1A2DiplomaB honden
Totaal
BAA Honden
Totaal
RasPlaatsingPunten
A 55 9495-90100-8395A--379178557Labrador Retriever298
►  Standaard Jachthonden proef Hulsbeek op 10-9-2017
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
53 101010101010101086A508094ja
►  Standaard Jachthonden proef Oldenzaal op 9-9-2017
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
61 9891010101090-B4675XXXja
►  Standaard Jachthonden proef Tijnje op 2-9-2017
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
70 910101091099910A487695ja
►  Standaard Jachthonden proef Simonshaven op 26-8-2017
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
86 109810109010--C47XXXXXXnee
►  orweja working test De Steeg op 24-6-2017
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open 6 1816101414Open723
►  orweja working test Hengelo GLD op 17-6-2017
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 65 1817202014Open893
►  orweja working test Meerwijck op 7-5-2017
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 46 2020161816Open901
►  orweja working test Borculo op 22-4-2017
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 64 1511171818Open794
►  orweja working test Heerle op 8-4-2017
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 53 17180020Geen0
►  orweja working test Spaarnwoude op 18-3-2017
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 54 1415151617Open773
►  orweja working test Heerle op 9-4-2016
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open 23 201220015Geen0
►  orweja working test Oudewater op 26-3-2016
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open 76 150161010Geen0
►  orweja working test Veghel op 12-3-2016
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open 14 1516121818Open795
►  veldwedstrijd Zuid Nederland op 28-7-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Novice III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 6 dd
►  veldwedstrijd Noord Nederland op 21-7-2015
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
Speciaal III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 10 G
►  orweja working test Flevopolder op 21-6-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open 2 201408-Geen0
►  orweja working test Hengelo (Gld.) op 14-6-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 9 01601418Geen0
►  orweja working test Borculo op 9-5-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 11 1920171715Open883
►  orweja working test Meerwijck op 3-5-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Novice 21 1716141820Novice851
►  orweja working test Heerle op 12-4-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Novice 20 1819171617Novice871
►  orweja working test Oostvoorne op 4-4-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Novice III 23 1520172020Novice921
►  orweja working test Schijndel/Veghel op 21-3-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Novice III 45 1420181915Novice861
►  orweja working test Oudewater op 14-3-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Novice III 29 201820017Geen0
►  orweja working test finale Den Hout op 29-6-2014
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters 44 81719140Geen0
►  orweja working test Apeldoorn op 22-6-2014
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters III 49 01311419Geen0
►  orweja working test Borculo op 10-5-2014
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters III 47 00000Geen0
►  orweja working test Almkerk op 12-4-2014
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters III 48 201814200Geen0
►  orweja working test Krimpen aan de IJssel op 15-3-2014
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters III 13 1718201818Starters911
►  orweja working test de Bolusberg op 5-4-2014
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters III 45 1820201516Starters896
►  orweja working test Veghel op 22-3-2014
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Starters III 8 2013161220Starters812