Gegevens van de hond
Archer of the Spring Cottage (Flow) (reu)
Labrador Retriever
09-10-2010
528140000419698
NHSB 2812272
J.Geervliet
Rocket Star Geoffrey
Squareclose Demmi
Behaalde resultaten
►  veldwedstrijd ZW Nederland op 8-10-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 3 2U
►  Standaard Jachthonden proef Bleiswijk op 9-9-2016
Start NrabcdefghijDiplomaCBAmag A
65 1010991098960B4874XXXja
►  veldwedstrijd Woerden op 9-8-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 7 G
►  veldwedstrijd West Nederland op 9-7-2016
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 7 ZG
►  orweja working test Oudewater op 26-3-2016
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open 43 171401612Geen0
►  orweja working test Flevopolder op 21-6-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open 6 1917160-Geen0
►  orweja working test Heerle op 12-4-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open 42 1919161018Open822
►  orweja working test Oostvoorne op 4-4-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 7 2016171614Open834
►  orweja working test Schijndel/Veghel op 21-3-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 52 1916181820Open911
►  orweja working test Oudewater op 14-3-2015
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 45 121501718Geen0
►  veldwedstrijd Vlissingen op 15-10-2014
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd voor de voet 9 3ZG
►  veldwedstrijd West Brabant op 29-9-2014
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC IIIA Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 9 3U
►  veldwedstrijd Zuid/West Nederland op 19-8-2014
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 1 ZG
►  veldwedstrijd Zuid Nederland op 1-8-2014
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 1 3Ures. CACT
►  orweja working test Almkerk op 12-4-2014
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 13 141101213Geen0
►  orweja working test Veghel op 22-3-2014
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Open III 54 1414161218Open7410
►  veldwedstrijd Koewacht op 11-9-2013
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 10 ZG
►  veldwedstrijd Wijhe op 15-8-2013
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 7 2ZG
►  veldwedstrijd St Jansteen op 16-8-2013
KlasseStart NrPlaatsingKwalificatieKamp.Aantekening
CAC III Apporteerwedstrijd op duiven en/of eendentrek 5 ZG
►  orweja working test De Bolusberg op 22-6-2013
KlasseStart Nrproef 1proef 2proef 3proef 4proef 5CertificaatpuntenPlaatsing
Novice 19 1016191012Novice676